Alle geslaagden op Stellingwerf College

Oosterwolde - Hieronder alle geslaagden op het Stellingwerf College in Oosterwolde

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg

Bouwen, wonen en interieur: Tyme Drenth, Donkerbroek; Duncan Schreuder Nieuwehorne; Robin Spikman, Oosterstreek; Rayvano van der Velde, Oosterwolde; Ayla Vera, Oosterwolde.

Media, vormgeving en ICT: Luuc Steensma, Donkerbroek.

Produceren, installeren en energie: Jasper Barelds, Wateren; Ryan Gorter, Appelscha; Menno de Jong, Oosterwolde; Riley Neumann, Oosterwolde; Sven van Os, Appelscha; Jelte Poelman, Donkerbroek; Marvin Rath, Oosterwolde.

Zorg en Welzijn: Sanne Dijkstra, Oosterwolde; Chayenne Kouwen, Oosterwolde; Mex Krol, Oosterwolde; Melanie Leerling, Langedijke; Ivan Mamedio, Oosterwolde; Jenda Mulder, Appelscha; Celia Oenema, Boijl; Ashley Posthumus, Oosterwolde; Rachelle Siahaya, Oosterwolde; Nique ten Wolde, Haulerwijk.

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg

Bouwen, wonen en interieur: Marco van Hooff, Oosterwolde; Darren Meijer, Oosterwolde; Tycho Mol, Veenhuizen; Beco van Randeraat, Ravenswoud; Rick Veen, Oosterwolde; Jaimy Visser, Makkinga.

Media, vormgeving en ICT: Justin Boelens, Oosterwolde; Naomi de Boer, Ravenswoud; Yorrick Broersma, Appelscha; Maik Dijkstra, Oosterwolde; Timo Doller, Oosterwolde; Wiek Doze, Elsloo; Kevin Jongedijk, Oosterwolde; Rafael Keijzer, Elsloo; Kevin Kootstra, Haulerwijk; Alyssa van Poeldijk, Oosterwolde; Ivan Taekema, Oosterwolde; Stefan van Wijngaarden, Appelscha.

Produceren, installeren en energie: Niek van Buiten, Appelscha; Stan Busman, Hoornsterzwaag; Tim Gritter, Hoornsterzwaag; Wessel Jongedijk, Ravenswoud.

Zorg en Welzijn: Daisy Draaijer, Oosterwolde; Esther Elzinga, Donkerbroek; Lotte Haisma, Jubbega; Zoë de Hilster, Oosterwolde; Lieke de Jong, Bakkeveen; Lisanne Koenders, Oosterwolde; Nienke Kooistra, Oosterwolde; Ayze Mulder, Haule; Wynanda Post, Oosterwolde; Thijn van Randwijk, Oosterwolde; Jennifer Slager, Oosterwolde; Loes Slot, Boijl; Wynda Teepe, Donkerbroek; Nick de Vries, Jubbega; Lynn Wijma, Oosterwolde.

Mavo

Gwenn Arnold, Appelscha; Laura Bakker, Oosterwolde; Ruben Balk, Oosterwolde; Sanne Benedictus, Oosterwolde; Sylven Berger, Makkinga; Lianne Betten, Langedijke; Jordi de Boer, Oosterwolde; Evert Brans, Oosterwolde; Jildou Broersma, Oosterwolde; Dano Buist, Appelscha; Merinthe Buurlage, Oosterwolde; Koen Dijksterhuis, Haule; Monique Dokter, Langedijke; Feddo van der Duin, Hoornsterzwaag; Nick van Ekelenburg, Oosterwolde; Sven Gorter, Oosterwolde; Justin Hadders, Oosterwolde; Bart van Hagen, Oosterwolde; Tjetse Hamstra, Makkinga; Jorrit van Hes, Oosterwolde; Jennifer Hiemstra, Veenhuizen; Jakko Hoekstra, Oosterwolde; Yorrick Hof, Oosterwolde; Björn Hommes, Appelscha; Kevin Hoogeveen, Oosterwolde; Riann Horrel, Donkerbroek; Kai IJntema, Oosterwolde; Niels Jilderda, Oosterwolde; Miryanna de Jong, Oosterwolde; Mick de Jong, Oosterwolde; Demie Jongedijk, Oosterwolde; Arjen Jongsma, Elsloo; Nick Jongsma, Oosterwolde; Jason de Kock, Oosterwolde; Idsert Kuik, Haulerwijk; Frieda Manukjan, Oosterwolde; Seqouyah Meijer, Oosterwolde; Renze Meijerhof, Donkerbroek; Yévani Offringa, Oosterwolde; Tristan Oskam, Makkinga; Rylana Otter, Oosterwolde; Thijs Postma, Donkerbroek; Renske Prakken, Makkinga; Hans-Olav Prins, Makkinga; Przemek Pytko, Oosterwolde; Bas van Randeraat, Ravenswoud; Carlo Schliszka, Nijeberkoop; Mariska Schouten, Oosterwolde; Lisanne Schraa, Oosterwolde; Florent Smeets, Westervelde; Cecilia Stroop, Oosterwolde; Marith Terpstra, Donkerbroek; Evert-Jan Veenstra, Lippenhuizen; Mariët Veldema, Langedijke; Bjorn de Vries, Jubbega; Damian de Vries, Boijl; Indra de Vries, Donkerbroek; Dion Warkor, Oosterwolde; Kim van der Wel, Oosterwolde; Bowe Wemer, Makkinga; Koen Wever, Een; Luuk Zandvoort,Veenhuizen.

Havo

Marij Akkerman, Oudehorne; Leandra Alkema, Oosterwolde; Yara Anbergen, Donkerbroek; Lennart Berends, Appelscha; Linda de Boer, Donkerbroek; Renee Bruggink, Appelscha; Vera Dalmolen, Westervelde; Kaithlyn van Deelen, Appelscha; Simone Dijkstra, Veenhuizen; Ellen van Duinen, Makkinga; Siem Faber, Hemrik; Rick Flapper, Appelscha; Jurgen van Gorkom, Appelscha; Wouter de Gries, Veenhuizen; Timo de Groot, Hemrik; Maxine Heeringa, Oosterwolde; Denise Helffrich, Oosterwolde; Xin-Du Hendriks, Veenhuizen; Gijs Hiemstra, Donkerbroek; Jarno Hilhorst, Een-West; Jessica Hof, Haulerwijk; Kimberly Hofman, Makkinga; Jonine Hofstra, Appelscha; Maud Hoogenkamp, Oosterwolde; Esmee Houwer, Oosterwolde; Brigje Huitema, Bakkeveen; Niek Hulshof, Oosterwolde; Joran Hut, Haulerwijk; Mart Hutten, Oosterwolde; Kayden de Jong, Makkinga; Joëlle Kok, Bakkeveen; Janet Kort, Appelscha; Pernilla Kuiper, Oosterwolde; Anne Land, Waskemeer; Noa de Lange, Langedijke; Klaas van der Lei, Oosterwolde; Meike Lenselink, Haulerwijk; Sari van Lier, Oosterwolde; Tom Ligthart, Elsloo; Nynke Luchtenveld, Haulerwijk; Shania Mac Donald, Oosterwolde; David Marissen, Appelscha; Harmen Meek, Haulerwijk; Sanne van der Meer, Jubbega; Marrit van der Meer, Waskemeer; Lieneke Meijer, Boijl; Corné Menken, Oosterwolde; Xana Merkus, Oosterwolde; Jeffrey Mol, Veenhuizen; Jasper Mulder, Makkinga; Demi van Noordenburg, Nijeberkoop; Lies Oome, Oosterwolde; Anita Oosting, Oosterwolde; Bas Ottenhoff, Oosterwolde; Emma Oudhof, Hoornsterzwaag; Eline Pen, Oosterwolde; Lisa Pool, Haulerwijk; Norah van Praag, Haulerwijk; Riana Prins, Oosterwolde; Sebastién Roebersen, Smilde; Sten-Ingmar Russchen, Hemrik; Sandra Schipper, Appelscha; Sil Slomp, Hemrik; Bryan Sok, Haule; Dagmar van der Spek, Wateren; Theo Staal, Haulerwijk; Iza Steffers, Oosterwolde; Britt Tenniglo, Assen; Madelon Tolboom, Donkerbroek; Cindy Trat, Oosterwolde; Fabian Tros, Appelscha; Mirthe Urff, Zorgvlied; Julia Veenstra, Haulerwijk; Sheila van der Veer, Oosterwolde; Renske van der Veer, Bakkeveen; Anouk de Vegt, Oosterwolde; Esmee Veldkamp, Donkerbroek; Daphne de Vries, Hoornsterzwaag; Kim de Vries, Appelscha; Nynke van Waarden, Haulerwijk; Stefan Wijma, Oosterwolde; Nienke Woudstra, Donkerbroek; Jesse Zandberg, Haulerwijk; Sabine Zeephat, Oosterwolde; Eva Zuurveld, Waskemeer; Kim Zwerver, Oosterwolde.

VWO

Ilvy Adams, Boijl; Riff Bal, Makkinga; Sophia Bergsma, Appelscha; Mette de Boer, Hemrik; Evelien Brandsma, Oosterwolde; Leonie de Bruijn, Appelscha; Jelmer van Dijk, Oosterwolde; Tim Dijkstra, Oosterwolde; Femke Faber, Wijnjewoude; Piter Faber, Ravenswoud; Yvon van Gijssel, Oosterwolde; Valerie Groenendijk, Makkinga; Morrits van Gurp, Fochteloo; Jornt Hiemstra, Jubbega; Casper Hindriks, Ravenswoud; Dagmar Hoekstra, Oldeberkoop; Joep Hoogendoorn, Fochteloo; Daan van Hunnik, Oosterwolde; Sophie Jorritsma, Haule; Abel Kersten, Oosterwolde; Tom Kersten, Langedijke; Annette Koopmans, Oosterwolde; Jesse de Lange, Langedijke; Thijs Looyen, Oosterwolde; Seppe Lucas, Bakkeveen; Arta Mahboubian, Oosterwolde; Ilse Meijster, Haulerwijk; Stefan Moraca, Oosterwolde; Laura Noord, Appelscha; Robin van Noordenburg, Nijeberkoop; Emie van Raaij, Haulerwijk; Sannemaureen Reinders, Haulerwijk; Inge Roffel, Waskemeer; Jens Schuurs, Veenhuizen; Rowan Sikkema, Haulerwijk; Mattijn Spitteler, Oosterwolde; Tess van Ulden, Appelscha; Sijbren van Vaals, Oosterwolde; Alien de Vegt, Waskemeer; Ingrid van der Velde, Appelscha; Yvonne Venema, De Wilp; Maaike van der Vliet, Makkinga; Sissy Wang, Oosterwolde; Yoicalyn van Weperen, Oosterwolde; Jessica van Weperen, Oosterwolde; Marret van der Wijk, Boijl; Anne Woldendorp, Haulerwijk; Mirte Worpenberg, Haule; Anna Zuurveld, Waskemeer.