Schema: bekijk hier de indeling voor het amateurvoetbalseizoen 2019-2020

Oosterwolde - Ook benieuwd tegen wie je in het komende voetbalseizoen gaat spelen? De KNVB heeft de competitie-indelingen van het amateurvoetbal bekendgemaakt.

De KNVB wil ploegen uit dezelfde regio zoveel mogelijk bij elkaar in de competities plaatsen, om zoveel mogelijk derby's te creëren en te zorgen voor minder reisafstanden voor clubs.

,,Afhankelijk van het niveau en de verenigingen uitkomende op een bepaald niveau is dat echter niet altijd mogelijk en kan een indeling voor een team ongunstiger uitvallen. Helaas valt daar niet altijd aan te ontkomen'', zegt de KNVB.

 

Zondag 1 F

Dalfsen

FVC

GAVC

Gomos

GRC Groningen

vv Heerenveen

Hoogezand

Noordster

Roden

SC Stadspark

SVBO

SWZ Boso Sneek

VKW

WVV

Zaterdag 2I

Be Quick Dokkum

FC Burgum

't Fean '58

Hardegarijp

Joure

Kollum

Marum

Nijland

SC Stiens

SC Veenwouden

VEV '67

VVI

Zuidhorn

Zwaagwesteinde

Zaterdag 2J

SV Bedum

De Griffioen

DESZ

Drenthina

DZOH

Elim

Gorecht

Gramsbergen

The Knickerbockers

LTC

FC Meppel

NEC Delfzijl

De Weide

FC Wolvega

Zondag 2K

Beilen

Dedemsvaart

Drachten

DTD

Emmeloord

EMMS

Heerde

Jubbega

LAC Frisia 1883

Lemelerveld

LSC 1890

Oerterp

VENO

Zuidwolde

Zaterdag 3A

CVVO

DWP

Heeg

Heerenveense Boys

Makkum

Oeverzwaluwen

Oudehaske

Scharnegoutum '70

SDS

SVM

SWZ Boso Sneek

Tonego

Willemsoord

Workum

Zaterdag 3B

Anjum

SC Berlikum

FC Grootegast

Leovardia

Minnertsga

ONT

Rijperkerk

Ropta BOys

Rottevalle

SV Haulerwijk

SC Twijzel

VEenhuizen

Waskemeer

Wykels Hallum

Zondag 3A

Akkrum

Sint Annaparochie

Dronrijp

SV Friesland

Geel Wit

Gorredijk

Mildam

Nieuweschoot

Oosterlittens

Read Swart

Renado

Surhuisterveen

Thor

VC Trynwâlden

Zondag 3D

Asser Boys

DIO Oosterwolde

Dwingeloo

FC Assen

LEO

Oldeholtpade

FC Oldemarkt

Olyphia

Oranje Zwart

Pesse

Ruinen

Steenwijk

Trinitas

USV

Zaterdag 4A

AVC

SC Bolsward

Delfstrahuizen

Foarút

SC Franeker

HJSC

NOK

QVC

Sleat

SSA: Creil-Bant

TOllebeek

TOP'63

De Wâlde

Waterpoort Boys

Zaterdag 4B

FC Birdaard

Dokkum

Friese Boys

GSVV

Harkema Opeinde

SC Kootstertille

ODV

oostergo

Opende

RWF

Ternaard

V en V'68

VIOD

WTOC

Zondag 4A

De Blesse

Donkerbroek

DVSV

Havelte

Hoogersmilde

FC Kraggenburg

RKO

Ruinerwold

Smilde'94

Steenwijker Boys

Steenwijkerwold

VWC

Wacker

Zandhuizen

Zondag 4B

Bakkeveen

Black Boys

Bolsward

Boornbergum '80

De Wâlden

FC Harlingen

SC Joure

Langweer

MKV'29

Nicator

ONB

Terschelling

Warga

Wilper Boys

Zaterdag 5A

Bakhuizen

SC Boornbergum '80

De Sweach

EBC

Ens

Espel

Heerenveen

IJVC

Irnsum

Nagele

Udiros

Woudsend

Zaterdag 5B

Arum

Beetgum

Blija

CVo

Holwerd

LAC Frisia

Lions'66

Marrum

Mulier

Ouwe Syl

SSS'68

Tzummarum

Wardy

WWS

Zaterdag 5C

ASC

De Lauwers

Drogeham

Eastermar

Nieuw Roden

Noordbergum

Suameer

Suawoude

TFS

VCR

VVT

Westerkwartier

Zeester

Zondag 5B

Aengwirden

AVV

Blauwhuis

Blue Boys

SF Deinum

FFS

Houtigehage

Langezwaag

vv Lemmer

Oldeboorn

De Sweach

Tijnje

Wispolia

Zondag 5C

Amboina

Blauw Geel '15

FC Fochteloo

Groen Geel

Haren

HHCombi

Sportclub Makkinga

Stânfries

Tynaarlo

Wijster

Yde de Punt

Zevenhuizen